Posted on

O firmie JLG Polska

2

Zajmujemy się sprzedażą podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych nowych i używanych, które pozwalają realizować prace na każdym projekcie w sposób bezpieczny i profesjonalny. Skutecznie zastępują proste i nieefektywne narzędzia służące do pracy na wysokości takie jak drabiny, rusztowania.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem, certyfikowanym przez JLG, który specjalizuje się w przeglądach okresowych i naprawach tego typu sprzętu. Posiadamy 9 oddziałów i 12 specjalistycznie wyposażonych aut serwisowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać zlecenie naprawy lub dostarczenia części w 24h na terenie całej Polski. Zajmujemy się szkoleniem operatorów na wszystkie kategorie oferowanego sprzętu. Nasz zespół szkoleniowców do tej pory przeszkolił ponad 2000 operatorów w całej Polsce.

Dzięki ściśle wypracowanym procedurom, priorytetem jest dla nas innowacyjność, stan techniczny maszyn, a także systemów zabezpieczających, które warunkują bezpieczeństwo pracy.

Wszyscy Klienci  otrzymują od naszego zespołu zaangażowanie i pełne informacje na temat naszych usług oraz oferowanego sprzętu.

JLG Polska